پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت گرده افشانی لاله واژگون

دانلود پاورپوینت گرده افشانی لاله واژگون

 

مشخصات گیاهی : لاله واژگون از خانواده Liliaceae چندساله˛دارای پیازی بزرگ به رنگ مایل به زرد و فلس دار. ساقه هایی استوانه ای و ضخیم که حداکثر ارتفاع آن به 1/20 متر می رسد. در ایران در اردیبهشت ماه در انتهای ساقه گل دهنده گلها به صورت زنگوله ای به تعداد 5 تا 8 گل ظاهر می شوند. رنگ گلها به تناسب نژادهای مختلف گیاه از زرد تا قرمز و صورتی دیده می شود. زمستان گذرانی این گیاه به صورت غده و پیاز در داخل خاک میگذرد. دانه گرده و شیره آن مورد استفاده زنبور عسل قرار میگیرد ولی به علت سمی بودن آن شیره گیاه نباید به مقدار زیادی در عسل وجود داشته باشد. پیاز این گل به دلیل وجود موادی موسوم به آلکالوئیدهای ایمپریسین سمی تر از قسمت های دیگر آن است.

منشأ اصلی گیاه : منشأ این گیاه ایران˛افغانستان و پاکستان تا مناطق غربی هیمالیاست و اولین بار در سال 1576 توسط جهانگردان اروپایی به اتریش برده شد و در قرن 19 میلادی کشت آن در هلند رواج یافت. در ایران بیش از 170 گونه از این گل به صورت طبیعی رشد می کند.

 

این فایل در 9 صفحه به صورت پاورپوینت ارائه شده است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
gard-afshani-lale_754490_4000.zip2.8 MB