پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت ترور و تروریسم و راه های جذب تروریست

دانلود پاورپوینت ترور و تروریسم و راه های جذب تروریست

تروريسم كه در فارسي از آن با عنوان هراس افكني نيز نام برده مي شود به معناي اعمال خشونت يا تهديد، جهت ترساندن و يا آسيب رساندن به شهروندان، حكومت و يا گروه ها و شخصيت هاي سياسي با اهداف مشخص است؛ اين پديده پس از ۱۱ سپتامبر تبلور و عينيت بيشتري يافته است و جامعه جهاني بيش از پيش براي مقابله با آن بسيج شده است.

 

مبناي عملكرد نظام بين المللي در مبارزه با اين پديده شوم، در قالب هاي نظامي، اقتصادي، تبليغاتي، ديپلماتيك و... مي باشد.

 

يكي از اصلي ترين روش ها و بايسته هاي مبارزه با تروريسم، شناسايي دقيق اين پديده است كه مراكز آموزشی، پژوهشي و تحقيقاتي انجام اين مهم را برعهده دارند.

مصادیق تروریسم

1- هر گونه حرکت و مبارزه مسلحانه و خشونت بار و غير دمکراتيک بر عليه حکومت های قانونی از مصاديق تروريسم است. حکومت قانونی، حکومتی است که متکی بر خواست و اراده مردم، قدرت را به دست گرفته و مبتنی بر قانون و عدم نقض حقوق شناخته شده بشر، به حاکميت خود ادامه می‌دهد.

2- امروز رابطه‌ای وثيق و تنگاتنگ ميان قاچاق مواد مخدر و تروريسم بين الملل بوجود آمده است، آن چنانکه کليه گروه‌های تروريستی در جهان از 19M در کلمبيا و راه درخشان در پرو گرفته تا القاعده و طالبان در افغانستان، يا خود مستقيما قاچاق و ترافيک مواد مخدر را بعهده دارند و يا از طريق شبکه‌های مافيای تجارت مواد مخدر، تامين مالی می‌شوند. لذا کليه جريانات سياسی و يا شبه نظامی (ميليشيا) و يا چريکی که به هر طريقی متصل به تجارت مواد مخدر در دنيا باشند، بدون هيچگونه بحثی پيرامون حقانيت و يا عدم حقانيت آن ها، از حلقه‌های متصل و به هم پيوسته تروريسم جنايتکار بين الملل به حساب می‌آيند.

 

این فایل به صورت پاورپوینت و در 47 صفحه همراه با تعدادی عکس ارائه شده است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
terorist_1900425_4602.zip12 MB