پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت سوسک سیاه آرد

دانلود پاورپوینت سوسک سیاه آرد

مشخصات مرفولوژیکی  حشرات نسبتا بزرگی هستند که طول بدن آنها به 12تا18 میلیمتر میرسد.  سوسک زرد به رنگ قهوه ای براق و سوسک سیاه آرد تیره و مات است.  سر پهن و به شکل شش ضلعی است.شاخک کوتاه و یازده بندی است.  پیش گرده مربعی شکل و پهنای آن اندکی بیشتر از طول می باشد.  در وسط پیش گرده یک فرو رفتگی طولی وجود دارد . گوشه های جلوی پیش   گرده بر جسته و گوشه عقبی آن نوک تیزاند. پاها کوتاه و پنجه ها هترومر  می باشند یعنی پنجه پاهای جلوئی و وسطی 5 بندی و پنجه پاهای   عقبی 4 بندی است .  لبه های جانبی بال پوش ها موازی ولی در انتها گرد شده اند. 

  تشخیص دو گونه:  1-     سوسک زرد آردT.molidor L.     به رنگ قهوه ای مایل به قرمز و براق  پهنای پیش گرده به طور آشکار از طول  آن بیشتر است. پیش گرده در قاعده   بدون شیار عرضی است.  طول سومین بند شاخک از مجموع طول  دو بند قبل کوتاهتر است.  عرض و طول آخرین بند شاخک ها برابر است.  اتصال قفسه سینه و شکم کامل  نیست و بین آنها فاصله مشخصی وجود دارد.

2- سوسک سیاه آردT.obscurus F.    به رنگ سیاه مات است.عرض و طول  پیش گرده تقریبا برابر است. درقاعده پیش گرده یک شیار عرضی کاملا  مشخص وجود دارد. طول سومین بند شاخک تقریبا برابر مجموع طول دو بند قبل است و عرض بند آخر  شاخک بمراتب از طول آن بیشتر است .

 

این فایل به صورت پاورپوینت و در 13 صفحه همراه با تعدادی عکس ارائه شده است.

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
sosk-ard_1860127_6668.zip723.7k