پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت مگس خانگی

دانلود پاورپوینت مگس خانگی

مقدمه

•مگس خانگی دارای چندین زیر گونه و فرم است که به ظاهر بسیار به هم شبیه بوده و از نظر اندازه ی بدن، فرق چندانی با یکدیگر ندارند و همه ی آنها در کنار هم فعالیت می کنند، به این سبب تفکیک آنها اغلب مشکل است.
•مگس خانگی حشره ای است همه جایی که در اکثر نقاط جهان دیده می شود. طول بدن آن 8-6 میلیمتر و رنگش خاکستری روشن تا تیره و در پشت قفس سینه دارای 4 نوار طولی سیاه رنگ است.
 
ساختار بدنی
•چشم های مرکب در نرها نسبت به ماده ها بزرگتر و فاصله ی آنها نیز کمتر است. شاخک ها مانند همه ی خانواده ی Muscidae از سه بند تشکیل شده، که بند انتهایی بزرگ تر بوده و حامل موی بلندی به نام آریستا است. آریستا در دو سمت خود دارای موهای پر مانندی است که برای تشخیص گونه ها مفید است.
•پیش پنجه مجهز به یک جفت ناخن و بالشک های کناری است که در زیر ناخن ها قرار گرفته و ماده ی چسبنده ای را ترشح می کنند. ترشح این ماده نه تنها سبب می شود که حشره در روی سطوح لغزنده و صیقلی به آسانی حرکت کند، بلکه در عین حال، مواد کثیف و آلوده به عوامل بیماری زا جذب و سبب انتقال آنها می شود.
•مگس خانگی به هیچ وجه نمی تواند انسان و یا دام ها را نیش بزند، زیرا خرطوم یا قطعات دهانی آن برای این کار سازگار نشده اند. این حشره از مواد قندی و یا از مایعات غلیظ مانند شربت، چرک زخم ها، سرم و یا از مواد جامد، مانند قند، خون خشک شده، پنیر و گوشت پخته تغذیه می کند.
 
فهرست
مقدمه
ساختار بدنی
روش زندگی و اهمیت بهداشتی
اهمیت پزشکی
روش های کنترل
 
 
این فایل به صورت پاورپوینت و در 12 صفحه همراه با تعدادی عکس ارائه شده است.
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
magas-khanegi_1859632_1856.zip242.1k