پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت مالیات

دانلود پاورپوینت مالیات
مقدمه
 
—مالیات از منابع مهم درآمد دولتها است. ثبات و تداوم وصول مالیات موجب ثبات در برنامه ریزی دولت برای ارائه خدمات مورد نیاز کشور در زمینه های گوناگون می شود.
—تغییر و تحول در اقتصاد کشور و در نتیجه تغییر در نحوه ی تولید و توزیع ثروت و درآمد، مستلزم بازنگری و تجدید نظر در انواع مالیات ها و نحوه وصول آنها ست. اجرای مالیات بر ارزش افزوده در بیش از 120 کشور جهان نشاندهنده مقبولیت و کارایی این نظام در فراهم کردن یک منبع درامد قابل اتکا و مطمئن برای دولت هاست.
—اجرای این مالیات با نرخ ثابت و یکسان از یکسو پیش بینی میزان درآمد دولت و در نتیجه امکان برنامه ریزی بهتر را فراهم می نماید و از سوی دیگر، دوره های کوتاه مدت وصول آن، تداوم تامین نقدینگی خزانه دولت را تضمین می کند.
—یکی از منابع اصلی درآمد دولتها مالیات است که تحت عناوین مختلف وصول می شود. درآمد حاصل از مالیات، بخش قابل ملاحظه ای از بودجه دولتها را تشکیل می دهد و در کشورهایی که مالیات از نظام قانونی و مردمی برخوردار است، بیش از 60% بودجه عمومی را تشکیل می دهد.
—تاریخچه
—مالیات در تاریخ با تشکیل حکومت گره خورده است. در این کره خاکی در هر زمانی که حکومت و یا سازمان مدیریت اجتماعی آغاز شده مالیات هم به نوعی وجود داشته است زیرا هیچگاه در تاریخ نمی توان حکومتی را یافت که از شهروندان خود و یا اقوام و ملتهایی که احیانا به آنان چیره می شوند به مفهوم کلی کلمه مالیات گرفته نشود. اصل مالیات در تاریخ وجود داشته اما نحوه وصول آن تغییر می کرده است. در گذشته در بیشتر نقاط جهان مقدار آن بسته به اراده حاکمان تعیین می شده است.
—
فهرست
 
مقدمه
تاریخچه
تعریف مالیات
ضرورت ها و اهداف مالیات
نحوه رسیدگی مالیاتی
سازمان امور مالیاتی کشور
اشخاص مشمول مالیات
منابع
 
این فایل به صورت پاورپوینت و در 43 صفحه ارائه شده است.
 
—


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
maliyat_1700123_7665.zip364.4k