پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت رابطه بین مدیریت ریسک و بیمه

دانلود پاورپوینت رابطه بین مدیریت ریسک و بیمه

شرکت های بیمه گر ، ضمن آنکه در صدد راهبری فرآیندهای قیمت گذاری ، مدیریت دارایی و بدهی و بازاریابی خود حول محور تحلیل ریسک جامع می باشند ؛ به دنبال آن هستند تا به جای تدابیر ساده انگارانه مهار هزینه های غیر خسارات ، استراتژی های خود را بر مبنای ریسک جامع طراحی کرده و به کار بندند. ریسک جامع یک شرکت بیمه گر شامل ریسک هایی از قبیل تک تک فعالیت های شرکت مانند فروش بیمه نامه ها و و رسیدگی به موارد ادعای خسارت در هر یک از رشته های بیمه ای ، فرآیند خرید و مدیریت اتکایی فرآیند توزیع سود و عواید سرمایه گذاری و غیره ... است.

ریسک دلیل وجود بیمه است و بدون ریسک در واقع بیمه مفهوم خود را از دست می دهد . کار بیمه گری با ریسک و ریسک پذیری و کاهش ریسک و محاسبه ریسک سر و کار دارد . شرکت های بیمه می توانند بر اساس مقدار ریسک هر بیمه گذار ، مقدار حق بیمه را تعیین کنند . عده ای معتقدند که کار مدیر ریسک همان مدیر واحد بیمه ای سازمان است که به نظر می رسد یک دید محدودی است . عده ای دیگر نیز معتقدند هر مدیری مدیر ریسک است و هر کسی در کار خودش ریسک پذیری دارد.

 

این فایل به صورت پاورپوینت و در 22 صفحه ارائه شده است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modiriyat-risk-va-bime_1674134_7274.zip72.3k