پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت گیاهان دارویی و درمان دیابت

دانلود پاورپوینت  گیاهان دارویی و درمان دیابت
ديابت از جمله بيماري‌هاي مزمن است که به دليل کمبود يا کاهش عملکرد انسولين موجب افزايش ميزان قند خون و اختلالات متابوليسمي بدن مي‌شود. مشاهدات اپيدميولوژي گواه آن است که با تغيير فرهنگ مصرف رژيم غذايي و روش زندگي از سنتي به صنعتي ميزان شيوع بيماري ديابت افزايش يافته است. رعايت رژيم غذايي و درمان‌هاي جايگزين علاوه بر کاهش هزينه درمان در بسياري از موارد موجب پيشگيري و بهبودي ديابت نوع دوم و در بعضي موارد بهبودي رضايت‌بخش براي بيماران ديابتي نوع اول مي‌شود. هم اكنون داروهاي متعددي جهت کاهش ميزان قند خون بالا ارايه شده است ولي به دليل عدم بهبودي كامل اين بيماري با مصرف داروهاي موجود، تمايل به استفاده از درمان‌هاي جايگزين و سنتي افزايش يافته است. در اين ميان نقش گياهان دارويي با خواص كاهش‌دهنده قند خون در درمان بيماران ديابتي را نمي‌توان ناديده گرفت. مصرف گياهان دارويي توسط بيماران ديابتي حتي در كشورهاي غربي به طور گسترده‌اي عموميت يافته است.
 
مصرف گياهان دارويي به خصوص زماني كه درمان‌هاي رايج قادر به كنترل بيماري نيستند و بيمار نياز به تجويز انسولين دارد چشمگير مي‌باشد. با توجه به مخالفت اکثر پزشکان با مصرف گياهان دارويي، بيماران بدون اطلاع پزشک معالج آن را مصرف مي‌نماييد، که منجر به تداخلات دارويي و همچنين عدم تسلط پزشک در کنترل قند خون بيمار مي‌شود. در اين بازنگري نقش گياهان دارويي از جمله پياز، سير، خيار تلخ، گيمنما سيلوستر، شنبليله، علف شور يا سلمکي بوته‌اي، سياه گيله، ژينکو بيلوبا، خارمريم، هندوانه ابوجهل، عدس‌الملك، چاي سبز و نيز تعدادي از فلاونوييدها در بهبودي بيماري ديابت بررسي مي‌شود.
 
 
این فایل در 14 صفحه پاورپوینت ارائه شده است.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
diyabet_1669260_2928.zip149.5k