پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت مجازات کیفری پاشیدن اسید

دانلود پاورپوینت مجازات کیفری پاشیدن اسید

این جرم معمولا دلیل عاطفی دارد و از  نگرش نادرستي نشات می‌گیرد  که حق انتخاب را صرفا مخصوص مردان می‌داند و  زنان باید  نسبت به این انتخاب تمکین کنند در غیر اینصورت با عواقب دردناک آن مواجه می‌شوند.

چهره دردمند فرد مجنی علیه پس از اسیدپاشی در واقع نشان‌دهنده چهره زشت فرهنگی است که فرد مرتکب در آن به ثمر رسیده است. این جرم از جمله جرایم مقید است و برای تحقق آن سوء نیت عام کافی است.

درباره عنصر قانونی جرم اسید پاشی بايد اضافه شود كه تعریف و مجازات مشخصی در مورد جرم اسید پاشی در قانون مجازات اسلامی پیش‌بینی نشده است و حقوقدانان راجع به نحوه برخورد با این جرم اختلاف نظر دارند و معمولا با تشتت آرا مواجه هستیم.

ماده واحده‌ـ هرکس عمدا با پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیبات شیمیایی دیگر موجب قتل کسی ‌بشود به مجازات اعدام و اگر موجب مرض دایمی یا فقدان یکی از حواس مجنی علیه گردد به حبس ‌جنایی درجه یک و اگر موجب قطع یا نقصان یا از کار افتادن عضوی از اعضا بشود به حبس جنایی‌ درجه دو از دو سال تا ده سال و اگر موجب صدمه دیگری بشود به حبس جنایی درجه دو از دو سال ‌تا پنج سال محکوم خواهد شد. مجازات شروع به پاشیدن اسید به اشخاص حبس جنایی درجه 2 از دو سال تا پنج سال است‌. در کلیه موارد مذکور در این ماده در صورت اجرای ماده 44 قانون کیفر عمومی بیش از یک درجه‌ تخفیف جایز نیست‌."

 

این فایل به صورت پاورپوینت و در 6 صفحه ارائه شده است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
asid_1668858_3918.zip39.6k