پروژه تحقیق , مقاله , کارآموزی , پلان معماری , نقشه اتوکد , پروژه , پلان ویلایی , پلان معماری ,

دانلود پروژه

فروشگاه جامع تحقیقات و پروژه هایی دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

زمان شما برای ما مهم است. کارهای زمانگیر را به ما بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیگیری خرید از قسمت پشتیبانی آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قرار دارد استفاده کنید

دانلود پاورپوینت مدل کنترل موجودی چند پله­ای چند محصولی با استراتژی بازپرسازی مشترک

دانلود پاورپوینت مدل کنترل موجودی چند پله­ای چند محصولی با استراتژی بازپرسازی مشترک

بر اساس تجزیه و تحلیل کمبود مطالعات کنونی در کنترل موجودی چند پله ای و با توجه به برخی محدودیت ها، این مقاله با استراتژی دوباره پر کردن مشترک به سیستم موجودی اعمال می شود ویک مدل کنترل موجودی چند پله ای چند محصولی را ایجاد میکند. سپس یک الگوریتم طراحی شده توسط الگوریتم ژنتیک (GA) برای حل مدل استفاده می شود. در نهایت، ما به ترتیب مدل را در سه استراتژی های مختلف سفارش دهی شبیه سازی می کنیم. نتیجه این شبیه سازی نشان می دهد که مدل تثبیت شده و الگوریتم طراحی شده توسط الگوریتم ژنتیک به برتری آشکار در کاهش هزینه کل سیستم موجودی چند محصول چند پله ای می انجامد. علاوه بر این، نشانگر امکان سنجی و کارایی این مدل و روش GA. نیز میباشد.

زنجیره تامین شبکه ای از گره های همکاری برای برآوردن خواسته های مشتریان است و گره ها در رده هایی مرتب شده اند. در شبکه، موقعیت هر گره مربوط به موقعیت مرتبط خود در واقعیت است. گره ها دارای روابط عرضه و تقاضا هستند. این گره ها تقاضای خارجی را میطلبد که از طریق تولید سفارشات به پله پایین دست مرتبط میشود و با عرضه خارجی ارائه میشود که در پاسخ به دستور پله بالادست ارائه میشود. مشکل کنترل موجودی چند پله­ای در اوایل دهه 1950 توسط محققانی مانند آرو و همکاران [1] و لاو [2] بررسی شده است. چالش اصلی در این مشکل کنترل سطوح موجودی از طریق تعیین اندازه سفارشات برای هر پله طی هر دوره تا جائی است که تابع هدف ارائه شده بهینه شود. بسیاری از محققان تحقیق کرده اند که چگونه هزینه موجودی هر کدام از تامین کنندگان یا توزیع کنندگان را میتوان کاهش داد و یا یا سیستم توزیع یا سیستم تولید را در نظر گرفته اند.

 

 

چکیده

معرفی

فرضیات

 نماد گذاری

شبیه سازی

تحلیل

نتیجه

 

این فایل به صورت پاورپوینت و در 31 صفحه ارائه شده است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estrategy_1668774_1527.zip236.3k